Giotto Galvo Lazer Sektörler

SEKTÖRLER:
Ayakkabı, Deri, Tekstil, Cam, Ayna, Metal, Medikal, Otomotiv, Elektronik, Silah Sanayi, Reklam, Matbaa, Promosyon, Taş, Mermer, Plastik, Aksesuar, Mobilya, Oyuncak ve Çeşitli Yan Sanayiler…

UYGULAMA ALANLARI:
Cam, Aksesuar, Kağıt, Deri, Kumaş, Kot, Kauçuk, Ahşap, Tahta, Plastik, Pleksiglass, PVC…

DESTEKLEDİĞİ FORMATLAR:
DXF, DWG, PLT, HPGL, WMF, DST,DSZ, BMP, PNG, JPG, TIF, PCX, GIF

 
 
 

Galvonometrik hareket sistemi, lazer ışınlarını özel aynaları, mercekleri ve elektronik sistemleri ile çok hızlı yönlendirerek her türlü malzeme üzerinden çalışma imkanı vermektedir.

Mükemmel hassasiyeti ve yüksek hızı, Denim Markalama Makinesini yüksek adetli üretimler için ideal bir makine yapar. 300×300 mm’den 1500×1500 mm’ye kadar değişken işleme alanında, lazer ışınını hızla yönlendirirken gerekli odaklanma değişikliklerini milisaniyeler içinde tamamlayarak çalışma alanının her köşesinde aynı netlikte kesme ve markalama sağlar.

Oyma, Kesme, Desen Verme, Markalama

İşaretleyici lazer sayesinde işlemin nerede yapılacağını görülmesi.
Kolay çalışma alanı değiştirme ve otomatik yükseklik sistemi ile kalın ürünlerinizde sorunsuz odaklama.
Çok yüksek hız, istikrarlı çalışma ve ekonomik çalışma maliyetleri.
Yerinde teknik servis
Yedek parça garantisi.

Çalışma rehberi (işlem yapılacak bölgenin kırmızı lazer ışığı ile görüntülenmesi) sayesinde işleminin hatasız yapılmasını sağlar. Dahili sistem monitörüne sahiptir (Makinenizin daha uzun ömürlü  olmasını sağlayan, çalışma  şartlarını denetleyen kontrol güvenlik Sistemi).

Pleksiglass/Akrilik, Cam, Kumaş, Kot, Deri, Ahşap, Plastik, Kağıt, Etiket, Cam, Karton, MDF, Kauçuk, Sunta, Seramik, Lastik, Boyalı Metal Parçaları, Boyalı Çelik, Boyalı Metal, Kristal, Vinleks, PVC Malzemeler, Mermer ve sayamadığımız birçok materyal.

Lazerli Endüstriyel Üretim Teknolojisi

İtalyan SEI LAZER TÜRKİYE olarak farklı güçlerde 30-1500 watt arası co2 (cnc lazer ve galvo) ve fiber lazer kesim ve markalama sistemlerinde hizmet, tecrübe, satış ve servis dahil sektörünün öncü firmasıdır. Değişik sektörlerde kesim, oyma (engraving) ve markalama, kazıma (marking) amaçlı kullanılan lazer makina ve sistemlerinin piyasa oluşturmasını, satışını yapmakta ve satış sonrası teknik ve piyasa desteğini vermektedir. Değişik lazer teknolojilerini değişik türdeki makinalar ve otomasyonlarla birleştirerek, ihtiyaçlara uygun yüksek üretim performanslı çözümler sağlıyoruz.

Makinelerimiz standart olduğu gibi değişik sektör, malzeme, üretim şekli ve miktarı için farklı otomasyonlar içeren sistemler şeklinde de olabilmektedir. Her işi yapan tek bir lazer türü ve makinesi olmadığı gibi, doğru seçim hangi işi çok yapacaksanız ona göre seçilmelidir.

Makinelerimizin ve sistemlerimizin üretkenliği ve gelişmiş teknolojisi hakkında detaylı bilgi almak ve sınıflarında en iyi üretim performanslarını görmek için arayınız. 
Son teknoloji lazer makineleri
Neden Giotto Galvo lazer?

Çok kısa bir açıklama yapmak gerekirse her Giotto bir Galvo Lazerdir. Fakat her galvo lazer bir Giotto lazer değildir. Bu kısa tanımla galvo lazer scan head dediğimiz tarama kafasınının diğer adıdır. Yani Galvo lazer bir markalama lazerdir. Ama Giotto Lazer ve diğer modelleri geniş alanda hem kesim hem markama yapabilen dünyada tek makine olarak bilinmektedir. Giotto Galvo Lazer yeni madelleri HS scan head olarak çalışmakta. ayrıca 4 axes olarak çalışması geniş ebatta ince ışın ve bu ışını yüksek hızda eşit dağıta bilmektedir. Bu sayede temiz kesim ve hızlı markalama ve geniş ebatta çalışabilmeyi sağlar